Звездата от първата ни трупа Владимир Карамазов разкри любопитна история от миналото. Артистът, който е близък приятел на колегата си Юлиан Вергов, пази мили спомени от срещите си със звездната наследница - Алена Вергова. В официалния си профил, в развлекателната платформа Инстаграм, той публикува фото на изгряващата знаменитост и я описа като „развейпрах”, която днес сбъдва неочаквани мечти.
„Ако някой ми беше казал преди години, че ще стане актриса и певица и какво ли още не, никога нямаше да повярвам. Просто беше развейпрах. Има една история, която помня, беше вече голяма. Ходеше на уроци по рисуване, щеше художник да става. Даваха се маса пари за тези уроци. На морето сме и тя трябва да рисува - упражнения. Но не рисуваше и баща и и се караше. Видях, че нещата са зле и усещах как кръшка. На другият ден останахме сами в стаята и директно я попитах, защо симулира и защо не каже, че това не е нейното. Тя май това чакаше и ми каза, че не може да си признае, защото баща и, ще и се сърди. Опитах се да и обясня, че по добре да се сърди, отколкото да дава пари за нещо, от което няма да излезе нищо. Тя не му каза, но аз му казах“ , коментира любимецът от Народния театър.
Истината е, че Алена в действителност е добра с четките и боите, талантът й на сцена - както на театрална, така и на музикална взема превес.
„По това време децата на къмпинга направиха една вечер концерт. И тя пя, много добре и за мен това беше голяма изненада. Но тъй като си беше развейпрах, никой не го взе като нещо, което ще се развие. И ето я сега актриса в театъра на Армията, певица с нова песен, участва в каузи, май е и ди джей... Ти къде го чукаш, то къде се пука. Никой не може да направи нищо, ако детето само не пожелае“, завършва Карамазов.
Младата актриса и певица му отвърна с емотикон - любов. Сред първите, които споделиха мнение се оказа Нина Николина. „Чудна е”, написа тя. Припомняме, че преди броени дни Алена промотира втория си музикален проект - „Още”. Тя сюрпризира приятелите на изкуството със специално видео, в което участват обичаните актриси Стефка Янорова и Пламена Гетова.
Прочети още:
-
Стефка Янорова разказва любовна история в новата песен на Алена Вергова
-
MONA пя на гръцки, изненадаха я с торта и рози
-
Дъщерята на Юлиан Вергов с песен за Деня на лъжата
-
Алена Вергова: Да надминеш баща си и да останеш себе си
