Меденият глас на БГ поп музиката Дичо Христов разказа в „На кафе“ за лятото, което прекарва на каравана в къмпинг „Градина“. Певецът сподели, че се забавлява заедно с приятелите и децата си цяло лято и не се притеснява да остави ключ от дома си на близки и познати, за да се грижат в дома им в София.
Още от На кафе с Edna
-
Елена Атанасова: Не разбрах, че ми предлага брак, сложих си пръстена и излязох да разхождам кучетата
-
След успехите и концертите: Дара Екимова мечтае за нещо съвсем просто
-
Емили Ратайковски след развода: Мъжете харесват самотните майки
-
10 години на път: Датчанин стана първият човек, посетил всички държави по света без нито един полет
Дичо благодари на публиката за хубавата енергия, с която си предват по време на концертите си, както и на жена си, която го е дарила с две прекрасни деца.
Новото около него е, че той отново е част от „Д2“, с която стана известен и предстоят нови големи концерти за радост на феновете им.
Вижте повече във видеото от "На кафе" по-горе!
