-
4/15. Какви бяха българските ученици по време на соца
Оценка за поведение
В случай че ги видят учители и ги докладват на училищния съвет, учениците бяха наказвани с намаляване оценката за поведението (дисциплината). Учениците бяха оценявани по четирибална система: ‘Отлично поведение’, ‘Добро поведение’, ‘Задоволително поведение’, ‘Незадоволително поведение’. При ‘Незадоволително поведение’ учениците бяха изключвани от училище. Тъй като средното образование беше задължително, след изключване, учениците отиваха в друго училище с по-нисък ранк или в по-малък град, за срок от една година. Намаляване оценката за поведението се прилагаше и за отсъствие от училище по неуважителни причини.
Какви бяха българските ученици по време на соца
Още от галерии
Хороскоп за деня
Каква си според асцендента си
Магическата топка
Виж Съновника на Edna
Виж Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Най-четени
- Ново международно признание за Георги Господинов
- Седмична нумерологична прогноза за 22 - 28 юни
- Седмичен хороскоп за 22 - 28 юни: Време за баланс и лично израстване
- Рачков изненада половинката си с огромен букет за рождения ѝ ден, тя му се обясни в любов
- Холивуд не прощава: 5 звездни приятелства, приключили с гръм и трясък
- Кейт Хъдсън и Хавиер Бардем с гореща целувка в Ню Йорк
