Мая Нешкова се върна на сцената

Мая Нешкова разтърси с балада
Снимка: Гранде Арт

Певицата Мая Нешкова се завърна на сцената точно три месеца след загубата на съпруга си – големия български композитор Кирил Икономов. Тя изнената многобройните си фенове по време на концерта „Звездите на Банкя“, с който стартираха емблематичните празници на минералната вода, здравето и дълголетието, наречени „Горешляци“. Изпълнителката откри програмата си с баладата „Обичам те“.

„Кирил Икономов винаги е бил до мен, а сега за първи път съм на сцената без него. Знам, че ми помага отгоре и трябва да съм силна заради него и заради вас“, сподели тя.

Кирил Икономов
Снимка:

По време на тържествената част, кметът Рангел Марков й връчи специален плакет. Той изобразява ключа към Голямата балнеолечебница и е в знак на признателност и уважение към приноса й за културния живот на района. Той сподели, че ще продължи да работи по инициативата на Кирил Икономов за създаване на детски духов оркестър в Банкя.

„Три месеца без теб, скъпи! А аз бях на сцена тази вечер за първи път без теб, без твоя контролиращ всичко, горд и любящ поглед! Да ти е светло, мирно и спокойно, ще направя всичко, което мога, за да живее красивата ти музика“ - сподели в уебпространството Мая, която получи подкрепа от страна на близки, колеги и симпатизанти.

 

Добави ни в предпочитани източници в Google

Прочети още:

Мая Нешкова се върна на сцената
Свободно време

Мая Нешкова се върна на сцената

Певицата Мая Нешкова се завърна на сцената точно три месеца след загубата на съпруга си &nda...

Хороскоп за деня

Магическата топка
Попитай Магическата топка
Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня

Edna пита

Оферти