Програма за ноември на Сатиричен театър "Алеко Константинов"

Програма за ноември на Сатиричен театър "Алеко Константинов"
Снимка:

02 сряда 19:30 ч.

АРТ от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов

Сценография – Никола Тороманов

Музика – Калин Николов

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

 

03 четвъртък 19:30 ч.

ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 

Постановка - Здравко Митков

Сценография - Петър Митев

Мапинг - Димитър Иванов

Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

 

04 петък 19:30 ч.

РЕЙС от Станислав Стратиев

Сценична версия и постановка – Здравко Митков

Сценография – Петър Митев

Музикална среда – Мартин Каров

Участват: Тончо Токмакчиев, Александра Сърчаджиева, Мартина Вачкова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров, Светломир Радев, Петър Лъджев

 

05 събота 19:30 ч.

НА ДРУГАТА СУТРИН от Питър Куилтър

Постановка – Красимир Ранков

Режисура – Веселин Ранков

Сценография – Николай Николов

Хореография – Маргарита Будинова

Участват: Александра Сърчаджиева, Явор Борисов, Нона Йотова, Красимир Ранков, Александра Иванова, Петя Димитрова

 

07 понеделник 19:30 ч.

ИЗНЕВЕРИ В ПОВЕЧЕ от Артур Нюфийлд

Гостува ОДТ „Боян Дановски” – Перник

 

09 сряда 19:30 ч.

ЗАБРАНЕНО ЗА СМЯХ

Гост – Драматичен театър - Търговище

 

10 четвъртък 19:30 ч

АРТ от Ясмина Реза

Постановка – Антон Угринов

Сценография – Никола Тороманов

Музика – Калин Николов

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Гостува „3 BEARS Entertainment ltd”

 

11 петък 19:30 ч.

BELLA DONNA от Щефан Фьогел

Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан Флеминг / Борислав Петранов

Сценография – Петър Митев
Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров

 

12 събота 11:30 ч.

ШУМЪТ НА ВЪРБИТЕ по Кенет Греъм

Адаптация – Алън Бенет

Постановка – Здравко Митков

Композитор и музикален педагог – Данко Йорданов

Декор и костюми – Васил Рокоманов и Силва Бъчварова

Пластична картина – Петя Попова

Участват: Пламен Великов, Светломир Радев, Михаил Сървански, Явор Борисов, Мартин Каров, Йорданка Стефанова, Кирил Ефремов, Пламен Сираков, Рада Кайрякова, Нона Йотова, Александра Сърчаджиева и студентите от НАТФИЗ: Бояна Авджиева, Мирела Карабанчева, Поля Йорданова, Стефан Петров, Давид Крумов, Антоан Петров

 

12 събота 19:30 ч.

СТОЛЕТИЕ МОЕ от Мишел Лоранс

Постановка – Владимир Петков
Декор – Петър Митев
Костюми – Анна Пелтекова
Музика – Мартин Каров
Пластика – Татяна Соколова

Участват: Стоянка Мутафова, Йорданка Стефанова, Росица Александрова, Полин Лалова, Тодор Беров

 

13 неделя 19:30 ч.

ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 

Постановка - Здравко Митков

Сценография - Петър Митев

Мапинг - Димитър Иванов

Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

 

14 понеделник 19:30 ч.

ВЕЧЕРЯ ЗА ТЪПАЦИ от Франсис Вебер

Постановка – Иржи Менцел

Декор – Чайка Петрушева

Костюми – Петя Стойкова

Участват: Христо Гърбов, Иван Бърнев, Ана Вълчанова, Йорданка Стефанова / Жанет Йовчева, Веселин Ранков, Калин Сърменов

 

16 сряда 19:30 ч.

ДЕВЕТИЯТ ДЕН от Венци Кулев

Гостува ДКТ – Пазарджик

 

18 петък 19:30 ч.

ВОЛПОНЕ от Бен Джонсън

Сценична версия, постановка и музикална среда – Здравко Митков

Сценография – Невяна Кавалджиева и Лилия Бабунова

Участват: Георги Мамалев, Димитър Живков, Мартин Каров, Стефан Щерев-Чечо, Антон Радичев, Нона Йотова, Рада Кайрякова, Михаил Сървански, Добрина Гецова, Кирил Ефремов

 

19 събота 19:30 ч. НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

ЗЛОПОЛУЧНО КРИМИНАЛЕ от Хенри Луис, Джонатан Сейър и Хенри Шийлдс

Постановка – Пламен Марков

Сценография – Мира Каланова

Сценична акробатика – Камен Иванов

Участват: Йорданка Стефанова, Михаил Сървански, Пламен Великов, Богдан Казанджиев, Мартин Каров, Константин Икономов, Кирил Бояджиев, Стефан Щерев-Чечо, Димитър Живков, Полин Лалова, Тодор Близнаков, Явор Борисов

 

20 неделя 19:30 ч.

ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън - ПРЕДПРЕМИЕРА

Постановка – Здравко Митков

Сценография – Петър МИТЕВ

Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

 

21 понеделник 19:30 ч.

ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън – ПРЕМИЕРА

Постановка – Здравко Митков

Сценография – Петър МИТЕВ

Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

 

23 сряда 19:30 ч.

ИМЕТО от Матийо Делапорт и Александър дьо Ла Пателиер 

Постановка - Здравко Митков

Сценография - Петър Митев

Мапинг - Димитър Иванов

Участват: Михаил Билалов, Николай Урумов, Ана Вълчанова, Богдан Казанджиев, Ирина Първанова

 

26 събота 11:30 ч.

НОВИТЕ ДРЕХИ НА КРАЛЯ

Драматизация на Евгений Шварц по приказки на Ханс Кристиан Андерсен

Постановка – Бисерка Колевска

Сценография – Свила Величкова

Музика – Петър Цанков

Хореография – Зорница Петрова

Сценичен бой – Емил Видев

Участват: Полин Лалова, Йорданка Стефанова, Ирина Първанова, Димитър Живков, Михаил Сървански, Пламен Великов, Светломир Радев, Мартин Каров, Константин Икономов

 

26 събота 15:00 ч.

СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши

Постановка – Богдан Петканин

Сценография – Петьо Начев

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

 

27 неделя 15:00 ч.

СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши

Постановка – Богдан Петканин

Сценография – Петьо Начев

Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов

Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок”

 

28 понеделник 19:30 ч.

ЛЪЖЦИ ПО НЕВОЛЯ от Антъни Нийлсън

Постановка – Здравко Митков

Сценография – Петър МИТЕВ

Участват: Николай Урумов, Михаил Сървански, Мария Статулова, Маргарита Хлебарова, Красимир Куцупаров, Кирил Бояджиев, Александра Сърчаджиева

 

30 сряда 19:30 ч.

СКАКАЛЦИ от Ст. Л. Костов

Постановка – Богдан Петканин
Декор – Петьо Начев
Костюми – Елица Георгиева

Участват: Христо Гърбов, Христина Апостолова, Десислава Бакърджиева, Ненчо Илчев, Любомир Нейков, Албена Павлова, Стоянка Мутафова, Маргарита Хлебарова, Васил Драганов, Август Попов, Петьо Петков - Шайбата

 

КАМЕРНА ЗАЛА „МЕТОДИ АНДОНОВ”

 

04 петък 19:30 ч.

ТИКВА! от Александър Урумов

Постановка – Димитър Стефанов

Сценография – Димитър Димитров

Композитор – Михаил Шишков

Моноспектакъл на ДИМИТЪР ЖИВКОВ

 

07 понеделник 19:30 ч.

СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 

Превод и постановка -Андрей Аврамов

Сценография - Невена Белева

Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

 

10 четвъртък 19:30 ч.

ТАНГО ЗА ТЕБ от Виктор Лану

Постановка – Владимир Петков

Сценография – Чайка Петрушева

Участват: Йоанна Попова, Янина Кашева, Мартин Каров, Тодор Близнаков

 

12 събота 19:30 ч.

БУРУНДАНГА от Жорди Галсеран

Постановка – Петър Денчев

Сценография – Теодора Лазарова

Участват: Александра Сърчаджиева, Надя Стефанова, Петър Лъджев, Пламен Великов, Тодор Близнаков

 

14 понеделник 19:30 ч.

СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 

Превод и постановка -Андрей Аврамов

Сценография - Невена Белева

Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

 

16 сряда 19:30 ч.

СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев

Сценография – Нина Пашова

Участват: Албена Павлова, Райна Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

 

17 четвъртък 19:30 ч.

ДЖИНА И ФИДЕЛ

Автор и постановка – Жолт Пожгаи

Сценография – Лилия Бабунова

Участват: Нона Йотова и Кирил Ефремов

 

19 събота 21:00 ч. НОЩ НА ТЕАТРИТЕ

ПРАХ В ОЧИТЕ от Дьорд Шпиро

Постановка – Владлен Александров

Сценография – Петьо Начев

Участват: Росица Александрова и Николай Урумов

 

23 сряда 19:30 ч.

ТИКВА! от Александър Урумов

Постановка – Димитър Стефанов

Сценография – Димитър Димитров

Композитор – Михаил Шишков

Моноспектакъл на ДИМИТЪР ЖИВКОВ

 

24 четв. 19:30 ч.

СЛУЧАЙНА СРЕЩА от Ерик Чапъл

Постановка – Бойко Илиев

Сценография – Нина Пашова

Участват: Албена Павлова, Рада Кайрякова, Кирил Ефремов, Кирил Бояджиев

 

26 събота 19:30 ч.

СТРАННАТА ДВОЙКА от Нийл Саймън 

Превод и постановка -Андрей Аврамов

Сценография - Невена Белева

Участват Светломир Радев, Константин Икономов, Мартин Каров, Богдан Казанджиев, Явор Борисов, Милена Аврамова, Ирина Първанова

 

27 неделя 19:30 ч.

ХАМЕЛИН от Хуан Майорга - ПРЕДПРЕМИЕРА

Превод - Нева Мичева

Постановка - Александра Петрова

Сценография - Десислава Банкова

Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

 

28 понеделник 19:30 ч.

ХАМЕЛИН от Хуан Майорга – ПРЕМИЕРА

Превод - Нева Мичева

Постановка - Александра Петрова

Сценография - Десислава Банкова

Участват : Димитър Захариев, Павел Иванов, Надя Керанова, Мартин Христов, Иван Станчев, Калин Пачеръзки

Хороскоп за деня

Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня
Виж Съвет на деня
Съвет на деня

Авторите

Edna пита

През декември най-много ми се...

Мара Белчева - красивата българска поетеса
Известни

Мара Белчева - красивата българска поетеса

Битка за сърцето на една от най-красивите поетеси била причина...

Маршът на незадоволените жени
Свободно време

Маршът на незадоволените жени

Телата им са покрити с кожа, главата с косми, имат две очи...

8-те навика на щастливите хора
Свободно време

8-те навика на щастливите хора

Има много практични неща, които всяка от нас прави...

Абонамент