Какво взе от магазина дисквалифицираният Томи Борисов от “Игри на волята”? (ВИДЕО)

Томи Борисов беше един от големите фаворити за победа в “Игри на волята” 7, но грозна и неуважителна постъпка към всички останали участници в предаването го изхвърли от предаването служебно.

„Гладът ме победи“, признава Томи. Макар да се извинява и да не съжалява за постъпката си, не крие, че би постъпил по същия начин в същата ситуация. „Нямах съучастници, всичко беше мое решение, но всички от племето ядоха от храната“, казва той и описва как импулсивно е излязъл от стопанството, а гостоприемната магазинерка му направила сандвичи посред нощ.

Томи признава, че е свалил над 20 килограма и просто е стигнал до физическата и психическата си граница. Днес гледа на случилото се без

гняв и като на житейски урок. „Победата не трябва да е на всяка цена.“, допълва Томи.

Какво е споделил с близките си след дисквалифицирането си? Какво е взел от магазина в Дуранкулак? Защо смята, че Мирослав и Калин заслужават финал? И би ли се върнал на Арената след всичко случило се? Отговорите ще видите в епизода на “След Игрите” с Ваня Запрянова.

Гледайте епизодите на “След Игрите Podcast” в Nova PlayVbox7 и YouTube.и следете всичко най-интересно за подкаста във FacebookInstagram и TikTok .

Добави ни в предпочитани източници в Google

Хороскоп за деня

Магическата топка
Попитай Магическата топка
Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня

Edna пита

Оферти