Ето ги! Зуека, Рачков и Геро заедно в Испания (СНИМКИ)

Васил Василев Зуека
Снимка: NOVA

Трима от най-обичаните български шоумени – Васил Василев-Зуека, Димитър Рачков и Герасим Георгиев-Геро – се събраха отново, този път не на сцена, а в слънчева Испания. Поводът? Опит да бъде върнат Зуека за големия финал на „Като две капки вода“ на 18 май на Националния стадион „Васил Левски“.

В социалните мрежи на шоуто бе споделена снимка от неофициалната среща между тримата, придружена от закачливо послание: „Рачков и Геро пристигнаха в Испания. Преговорите започнаха с усмивки на територията на Зуека. Стискаме палци всичко да мине успешно и да го приберат за големия финал!“

Още преди няколко седмици Рачков публично отправи покана към Зуека да се включи като водещ в последното издание на сезона. „Уважаеми Васил Василев-Зуека, в този момент най-официално те каним да водиш с нас големия финал на националния стадион“, заяви той в ефир, наричайки своя дългогодишен партньор „Пикасото“ на шоуто.

Зуека, който живее в Испания от няколко години и рядко се появява публично в България, засега не е дал категоричен отговор. Но срещата с Рачков и Геро очевидно е стъпка към възможно емоционално и зрелищно завръщане – поне за една вечер.

Ще приеме ли Зуека поканата и ще видим ли отново на сцената емблематичното трио? Отговорът ще стане ясен съвсем скоро – а дотогава надеждата за едно носталгично и грандиозно събиране остава жива.

Прочетете още:

Хороскоп за деня

Магическата топка
Попитай Магическата топка
Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня

Авторите

Оферти