Актрисата и телевизионен водещ Диана Любенова говори откровено пред Евгени Генчев за мястото на театъра в живота си, за връзката с дъщеря си и за болката от фалшивите новини, които през годините са засягали не само нея, но и близките ѝ.
„Театърът ме заземява. Имала съм период, в който бях спряла, и тогава разбрах, че не мога без него. Сцената ме балансира, там съм най-жива“, споделя тя в рубриката на пианиста „Пулсът на твореца“.
Голямо място в разговора заема и майчинството. Диана не крие, че дъщеря ѝ е един от най-важните ѝ корективи. „Слушам мнението ѝ. Тя вече има собствен глас. Искам да расте смела, да казва това, което мисли, аргументирано и с уважение“, казва актрисата и допълва, че личният пример у дома е решаващ.
Любенова коментира и трудните моменти, свързани с жълтата преса и неверните публикации.
„Най-болезнено беше, когато близките ми започнаха да се тревожат за здравето ми заради откровени лъжи. Написаха, че съм имам рак. Това вече е прекрачване на граница и е изключително обидно“, признава тя.
Днес актрисата е категорична, че не е склонна да прави компромиси със себе си. „Не правя компромиси с ценностите си и с времето си. Животът е твърде кратък“, казва Диана Любенова.
Прочети още:
- Евгени Генчев с рубрика в Edna.bg и ексклузивно интервю с Константинос Аргирос от Атина КСКЛУЗИВНО!
- След концерта си в София: Хаузер развълнуван от среща с Евгени Генчев! (ВИДЕО)
- Коя е новата любов на Евгени Генчев? (ВИДЕО)
