Дженифър Лопес отново привлече вниманието на феновете си, след като бе забелязана сред публиката на концерт на Ариана Гранде в Лос Анджелис. Във видео, публикувано от Entertainment Tonight, звездата с усмивка пее хита „Thank U, Next“, а кадрите бързо обиколиха социалните мрежи.
Появата на певицата идва на фона на откровените ѝ признания за личния живот след раздялата с Бен Афлек. В интервю за подкаста SmartLess Лопес разказва, че след последния си развод е осъзнала, че е време да се фокусира върху себе си.
„След последния ми развод отмених турнето си и си казах: „Трябва да се оправиш. Трябва да разбереш коя си“, споделя изпълнителката.
55-годишната звезда признава, че е започнала да си задава трудни въпроси и да търси причините за собствените си грешки, вместо да обвинява други хора за случващото се в живота ѝ.
„Какво се случва с теб? Забрави за всички останали. Няма кого да обвиняваш освен себе си“, казва Лопес, определяйки този момент като истинска повратна точка.
Според нея последните две години са били период на изцеление и личностно израстване. „Наистина опознах себе си. Човекът, който съм днес, е много различен от този преди две години“, споделя певицата.
Изглежда, че след трудния период Дженифър Лопес постепенно намира нов баланс в живота си – а появата ѝ на концерта на Ариана Гранде показва, че не е загубила способността си да се наслаждава на музиката и на моментите, които я правят щастлива.
Прочетете още:
- Дъщерята на Джей Ло завърши гимназия, Марк Антъни не бе забелязан на церемонията
- Дженифър Лопес взриви Коачела с тайна поява и остави всички без дъх
- Джей Ло се пошегува с Бен Афлек по време на концерт
- Дженифър Лопес зарадва бездомник с дарение, той й праща въздушни целувки
