Анджела разкри защо се разпадна женската коалиция в “Игри на волята”! (ВИДЕО)

Тази вечер от 20:00 часа по NOVA е големият финал на “Игри на волята”. Последната оцеляла жена в сезон 6, Анджела, е гост в официалния подкаст “След Игрите”. В епизода тя разкри кой е нейният фаворит за победата - Мартин, Добрин, Раду или Гешев.

Пред водещата Ваня Запрянова Анджела разказа, че сама си е избрала Мартин за последната ѝ битка на Арената, но не съжалява за този неин избор. Анджела разказа, че е разочарована от Мартин и Добрин, с които беше в коалиция. Според нея в сезон с толкова спортисти е било редно да има феърплей, а дуото често е преминавало границите. Анджи разкри, че Мартин ѝ е писал, за да ѝ се извини. Как е реагирала тя и какво я разгневи още повече след като е изгледала епизодите на “Игри на волята”?

Анджела разказа в “След Игрите” и за най-успешната женска коалиция в историята на “Игри на волята”, чийто лидер беше Силвия Радулова. Разпадането ѝ е най-тежкият момент за Анджи, но дали всъщност тя не е била сивият кардинал на коалицията? В епизода на “След Игрите” тя разказва подробно за играта на жените и за кризисен момент със своенравната Виктория.

Защо обаче Миряна никога не беше допусната в женската коалиция? Има ли човек до Анджела? И ще бъде ли вярна прогнозата на Анджела за победител в сезон 6 на “Игри на волята”?

Гледайте епизодите на “След Игрите Podcast” в Nova Play, Vbox7 и YouTube.и следете всичко най-интересно за подкаста във Facebook, Instagram и TikTok .

Добави ни в предпочитани източници в Google

Хороскоп за деня

Магическата топка
Попитай Магическата топка
Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня

Edna пита

Оферти