Актрисата, писателка и певица Ваня Щерева сюрпризира приятелите на изкуството с нов музикален проект, озаглавен “Ти да си добре”. Процесът по реализацията на парчето е отнел на Ваня и екипа й повече от година, а една от най-шантавите стъпки по пътя се оказва изненадващо пътуване до Лондон – за среща с млад творец, познат добре на родна сцена.
Пъстрата история блондинката споделя в уебпространството, прикрепяйки линк към парчето.
“Написах я преди две години. Единствената ми светла песен, красива, без драми, чиста любов. Пуснах я тогава на Галка от Каризма, тя каза: „Хубаво, Ванюшка, ама нямаш hook, кога си в студиото?” Дойде, застана зад микрофона и ми подари припев, какъвто досега не съм имала. Хитмейкър абсолютен е тая жена. Роби направи аранжимента, после Мила не ми хареса някои части и ги преобърна по нейния си начин. Така песента, която се казваше “География” придоби вида, в който ви я показвам днес - “Ти да си добре”. Това е първата ми песен със съавтори. Нямаше как да не включа в нея и DOBS, когото видях в Тик-Ток, много харесах гласа му и веднага се свързах с него. Той пък се оказа в Лондон и запалих самолета. Записахме я в едно студио там миналата година, той я смеси и мастерира, и после дълго чакахме да се засечем в София, за да заснемем клип”, пише тя.
DOBS безспорно е ненадминат талант и основен “виновник” за някои от българските хитове, успели да се наложат и тук, и зад граница.
Във видеото, Ваня броди из софийските улици. Среща се с “помощниците” си, първо с младия артист Роберто Николов – Роби, с когото записва в студио, а след това към компанията се присъединява и дъщеря й Мила Роберт. Ваня пресъздава реалността – пише на DOBS, а той става част от цялото. В ролята на оператор е Виктор Милушев, а монтажът е на Митко Балабанов.
Прочетете още:
- Ваня Щерева: Аз съм израснала сред домашно насилие
- Портокаловото момиче Ваня Щерева на 54: Вижте я днес с пораснала ѝ дъщеря Мила Робърт!
