Кралица на красотата загина в тежка катастрофа

корона
Снимка: iStock

В Еквадор трагедия беляза живота на общността в град Ел Емпалме – 27-годишната Шамел Алехандра Алава Замбрано, носителка на титлата „Кралица на красотата“ през 2015 г., почина при пътен инцидент.

Младата жена пътувала с пикап заедно със съпруга си, когато автомобил се врязал в тяхното превозно средство. В катастрофата били ранени още шестима души, които се възстановяват в болница. За съжаление лекарите не успели да спасят Замбрано. Причините за инцидента продължават да се изясняват.

Според близките ѝ, младата жена наскоро била сключила брак с Гонсало Кантос – сватбата се състояла през декември 2024 г. Двамата мечтаели за голямо семейство и били изпълнени с планове за бъдещето.

Замбрано е известна в своя град не само с титлата си от конкурса за красота, но и с активното си участие в обществения живот. Често пътувала и споделяла с приятели и роднини, че един ден иска да се кандидатира за кмет на Ел Емпалме.

Смъртта ѝ предизвика силна тъга в общността, която я запомни като харизматична млада жена с големи мечти.

Хороскоп за деня

Магическата топка
Попитай Магическата топка
Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня

Edna пита

Оферти