Холивудски Великден: как звездите посрещнаха празника

gh
Снимка: Instagram

В католическия свят Великден бе през изминалия уикенд. Това включва и холивудските звезди, които отбелязоха празника и не пропуснаха да споделят със своите почитатели кадри от почивните дни - своята празнична трапеза, лични моменти и настроение с яйца, декорация, зайчета, пиленца и всички други, присъщи на тези дни от годината характерни обичаи и традиции.

Ето и какво разкриха за своя Великден 2018 знаменитости като Гуинет Полтроу, Сара Джесика Паркър, Виктория Бекъм, София Вергара...

Пинк

 

Happy Easter! 🐣

A post shared by P!NK (@pink) on

София Вергара

 

Family Brunch🌸🐣🐰Happy Easter. @joemanganiello #gia #Marin😍

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara) on

Виктория Бекъм

 

Kisses at Easter x 🐣🐣🐣🐣

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Рийз Уидърспуун

 

Feeling very blessed to be alive. What a beautiful world. Happy Easter !

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

 

Happy #Easter every bunny!🐰💖🐣

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Мадона

 

Tired Bunny! 🐰🐰🐰🐰 💕🎉🌈

A post shared by Madonna (@madonna) on

Сара Джесика Паркър

 

NYC Roberta Flack Some neighborhood birds And some colorful eggs. Done. X, sj

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

 

April 1st, 2018 NYC Rabbit rabbit X, sj

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker) on

Гуинет Полтроу

 

Joyeuses Pâques!

A post shared by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

Лили Колинс

 

Spending Easter with the bunny!...

A post shared by Lily Collins (@lilyjcollins) on

Парис Хилтън

 

#EasterBunny in #PuppyLand. 🐕🐰🐶🐕

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

Джесика Симпсън

 

Happy Easter from my family to yours! 🐣🐰 🌺 #yeswematch #twinning

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Ева Лонгория

 

Happy Easter from my egg to yours!! #HappyEaster 🌸🐰🐣🌸

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on

Кайли Куоко

Робърт Дауни Джуниър

Холи Бери

65г
Снимка:

Хороскоп за деня

Каква си според асцендента си
Каква си според асцедента си
Виж Съновника на Edna
Съновник
Виж Тайна на деня
Тайна на деня
Изтегли Късмет на деня
Късмет на деня
Изтегли Карта Таро на деня
Карта Таро на деня
Виж Съвет на деня
Съвет на деня

Авторите

Edna пита

Каква зимнина ще правите това лято?

Абонамент